Search configuration (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Types
ast: Tribes

en: Default
ast: Predefiníu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: Basic
ast: Básicu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Languages
ast: Llingües
