Search configuration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Types
ca: Tipus

en: Default
ca: Per defecte

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Advanced
ca: Avançat

en: Basic
ca: Bàsic

en: Hidden
ca: Ocult

en: Languages
ca: Llengües

en: Enter your keywords
ca: Introduïu les vostres paraules clau

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Only of the type(s)
ca: Només del/dels tipus

en: label
ca: etiqueta

en: Use search
ca: Utilitza la cerca

en: Use advanced search
ca: Utilitza la cerca avançada

en: Submit button
ca: Botó d'enviament

en: Title display
ca: Visualització del títol
