Search configuration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Types
cs: Typy

en: Default
cs: Výchozí

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Basic
cs: Základní

en: Hidden
cs: Skryté

en: Languages
cs: Jazyky

en: Enter your keywords
cs: Zadejte hledaný termín

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Only of the type(s)
cs: Pouze typ

en: Below
cs: Pod

en: Use search
cs: Použít vyhledávání

en: Use advanced search
cs: Použít pokročilé vyhledávání
