Search configuration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Types
eu: Motak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Basic
eu: Basikoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Enter your keywords
eu: Idatzi bilaketarako hitzak

en: Containing any of the words
eu: Hauetako edozein hitz daukana

en: Containing the phrase
eu: Esaldia daukana

en: Containing none of the words
eu: Hauetako hitzik ez daukana

en: Only of the type(s)
eu: Mota hauetakoa bakarrik

en: Use search
eu: Bilaketa erabili
