Search configuration (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Basic
hy: Տարրական

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Use search
hy: Օգտագործել որոնումը

en: Use advanced search
hy: Օգտգործել ընդլայնված որոնումը
