Search configuration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Types
pl: Typy

en: Default
pl: Domyślny

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Languages
pl: Języki

en: Enter your keywords
pl: Wprowadź słowa kluczowe

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Only of the type(s)
pl: Tylko wpisy typu

en: Below
pl: Poniżej

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: label
pl: etykieta

en: Use search
pl: Używaj wyszukiwania

en: Use advanced search
pl: Używaj wyszukiwania zaawansowanego
