Search configuration (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Search
si: සොයන්න

en: Types
si: වර්ග

en: Basic
si: මූලික

en: Languages
si: භාෂා

en: Enter your keywords
si: ඔබගේ ප්‍රධාන වචන ඇතුල් කරන්න
