Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Types
eo: Tipoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Results
eo: Rezultoj

en: Enter your keywords
eo: Enigu viajn ŝlosilvortojn

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj

en: Only of the type(s)
eo: Nur el la tipo(j)
