Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Types
et: Tüübid

en: Default
et: Vaikimisi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Advanced
et: Täpsem

en: Basic
et: Lihtne

en: Hidden
et: Peidetud

en: Languages
et: Keeled

en: Results
et: Tulemused

en: Enter your keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: label
et: silt

en: Use search
et: Otsingu kasutamine

en: Use advanced search
et: Keerukama otsingu kasutamine
