Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Types
fi: Tyypit

en: Default
fi: Oletus

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Advanced search
fi: Tarkempi haku

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Languages
fi: Kielet

en: Results
fi: Tulokset

en: Enter your keywords
fi: Syötä hakusanat

en: Containing any of the words
fi: Sisältää minkä tahansa sanoista

en: Containing the phrase
fi: Sisältää lauseen

en: Containing none of the words
fi: Ei sisällä sanoja

en: Only of the type(s)
fi: Vain tyyppiä/tyyppejä

en: label
fi: etiketti

en: Use search
fi: Käytä hakutoimintoa

en: Use advanced search
fi: Käytä tarkempaa hakua
