Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Types
he: סוגים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Basic
he: בסיסי

en: Hidden
he: מוסתר

en: Languages
he: שפות

en: Results
he: תוצאות

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: label
he: תווית

en: Use search
he: חיפוש באתר

en: Use advanced search
he: שימוש בחיפוש מתקדם
