Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Search
is: Leit

en: Types
is: Tegundir

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Advanced search
is: Ítarleg leit

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Basic
is: Einfalt

en: Hidden
is: Falið

en: Languages
is: Tungumál

en: Results
is: Niðurstöður

en: Enter your keywords
is: Sláðu inn leitarorð/in

en: Containing any of the words
is: Inniheldur eitthvert af orðunum

en: Containing the phrase
is: Inniheldur frasann

en: Containing none of the words
is: Inniheldur ekki orðin
