Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Types
kk: Типтар

en: Default
kk: Стандартты

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Languages
kk: Тілдер

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Enter your keywords
kk: Өз кілтсөздеріңізді енгізіңіз

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Only of the type(s)
kk: Тек қана келесі түр(лер)ден
