Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
