Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Enter your keywords
ku: وشه‌کانت بنووسه‌

en: Use search
ku: بەکارهێنانی گەڕان

en: Use advanced search
ku: بەکارهێنانی گەڕانی ئاڵۆز
