Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Types
lt: Tipai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Results
lt: Rezultatai

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Title display
lt: Pavadinimo atvaizdavimas
