Search configuration (7.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Types
sv: Typer

en: Default
sv: Förvald

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: Advanced
sv: Utökad

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Hidden
sv: Dold

en: Languages
sv: Språk

en: Results
sv: Resultat

en: Enter your keywords
sv: Ange dina nyckelord

en: Containing any of the words
sv: Innehåller något av orden

en: Containing the phrase
sv: Innehåller frasen

en: Containing none of the words
sv: Innehåller inget av orden

en: Only of the type(s)
sv: Endast av typen/typerna

en: label
sv: etikett

en: Use search
sv: Använda sökning

en: Use advanced search
sv: Använda avancerad sökning
