Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Types
bg: Типове

en: Default
bg: По подразбиране

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Hidden
bg: Скрит

en: Languages
bg: Езици

en: Results
bg: Резултати

en: Enter your keywords
bg: Въведете ключови думи

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Only of the type(s)
bg: Само по тип
