Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Types
fa: انواع

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Basic
fa: پایه

en: Hidden
fa: پنهان

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Results
fa: نتایج

en: Enter your keywords
fa: کلمات کلیدی خود را وارد کنید

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Only of the type(s)
fa: تنها از نوع(انواع) محتوای

en: Use search
fa: از جستجو استفاده کنید

en: Use advanced search
fa: استفاده از جستجوی پیشرفته
