Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Types
gl: Tipos

en: Default
gl: Predeterminado

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Basic
gl: Básico

en: Hidden
gl: Oculto

en: Languages
gl: Idiomas

en: Results
gl: Resultados

en: Enter your keywords
gl: Introduza as súas palabras clave.

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Only of the type(s)
gl: Só do(s) tipo(s)

en: label
gl: etiqueta

en: Use search
gl: Usar busca

en: Use advanced search
gl: Usar busca avanzada
