Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Results
gu: પરિણામો
