Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Types
hu: Típusok

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Advanced
hu: Haladó

en: Basic
hu: Alap

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Results
hu: Eredmények

en: Enter your keywords
hu: A keresendő kulcsszavak

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Only of the type(s)
hu: Csak az ilyen tartalmakban

en: Below
hu: Alatta

en: label
hu: felirat

en: Use search
hu: Keresés használata

en: Use advanced search
hu: Haladó keresés használata
