Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Types
ka: ტიპები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Hidden
ka: დამალული

en: Languages
ka: ენები

en: Results
ka: შედეგები
