Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Types
ne: प्रकार

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Basic
ne: सामान्य

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Results
ne: परिणाम

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस
