Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Default
nn: Standard

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Advanced search
nn: Avansert søk

en: Hidden
nn: Skjult

en: Languages
nn: Språk

en: Enter your keywords
nn: Skriv inn nøkkelorda dine

en: Containing any of the words
nn: Som inneheld kva som helst av dei følgjande orda

en: Containing the phrase
nn: Som inneheld frasen

en: Containing none of the words
nn: Som inneheld ingen av orda

en: Only of the type(s)
nn: Berre av typen/typane
