Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Types
ps: ډولونه

en: Default
ps: تلواله

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Basic
ps: ساده

en: Hidden
ps: پټ

en: Results
ps: پایلې
