Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Types
sl: Tipi

en: Default
sl: Privzeto

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Basic
sl: Osnovno

en: Hidden
sl: Skrito

en: Languages
sl: Jeziki

en: Results
sl: Rezultati

en: Enter your keywords
sl: Vnesite ključne besede

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Only of the type(s)
sl: Samo tip(i)
