Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Types
sq: Llojet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Results
sq: Rezultatet

en: Enter your keywords
sq: Shkruaj fjalëkyçin tuaj

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë

en: Only of the type(s)
sq: Vetëm i llojit(eve)
