Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Types
ta: வகைகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Advanced search
ta: மேம்பட்ட தேடுதல்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Containing any of the words
ta: ஏதாவதொரு வார்த்தையினைக் கொண்டு

en: Containing the phrase
ta: சொற்றொடரினைக் கொண்டு

en: Containing none of the words
ta: இதில் எந்தவொரு வார்த்தையும் இல்லாமல்

en: Only of the type(s)
ta: வகைகளில் மட்டும்

en: Use search
ta: பயனர் தேடல்
