Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Advanced search
th: ค้นหาแบบละเอียด

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Enter your keywords
th: ใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: Containing any of the words
th: มีคำใดคำหนึ่งต่อไปนี้

en: Containing the phrase
th: มีวลี

en: Containing none of the words
th: ไม่มีคำเหล่านี้

en: Only of the type(s)
th: เฉพาะชนิดเนื้อหา

en: Use search
th: ใช้การค้นหา

en: Use advanced search
th: ช้การค้นหาขั้นสูง
