Search configuration (7.x-1.1-beta2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Types
vi: Các kiểu

en: Default
vi: Mặc định

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Advanced search
vi: Tìm kiếm nâng cao

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Results
vi: Kết quả

en: Enter your keywords
vi: Nhập từ khóa

en: Containing any of the words
vi: Có chứa bất kỳ từ nào

en: Containing the phrase
vi: Có chứa cụm từ

en: Containing none of the words
vi: Không chứa bất cứ từ nào

en: Only of the type(s)
vi: Chỉ thuộc kiểu

en: label
vi: nhãn

en: Use search
vi: Sử dụng tìm kiếm

en: Use advanced search
vi: Tìm kiếm nâng cao
