Search configuration (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Search
af: Soek

en: Types
af: Tipes

en: Default
af: Verstek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Languages
af: Tale

en: Results
af: Resultate

en: Enter your keywords
af: Voer jou sleutelwoorde in

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie
