Search configuration (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Types
bo: རིགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Enter your keywords
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གནད་ཚིག་འཇུག་རོགས

en: Containing any of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་རུང་ཞིག་ཡོད་པ

en: Containing the phrase
bo: ཚིག་འདི་ཡོད་པ

en: Containing none of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་ཡང་མེད་པ

en: Only of the type(s)
bo: རིགས་འདི་དག་ཁོ་ན་ཡིན་པ

en: Use search
bo: འཚོལ་བཤེར་སྤྱོད་པ

en: Use advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར་སྤྱོད་པ
