Search configuration (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Enter your keywords
dz: ཁྱོད་རའི་གཙོ་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Containing any of the words
dz: མིང་ཚིག་གང་རུང་ཅིག་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing the phrase
dz: ཚིག་ཚན་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing none of the words
dz: མིང་ཚིག་ཚུ་ནང་ན་མེད་མི།

en: Only of the type(s)
dz: དབྱེ་བ་(ཚུ་)ལུ་རྐྱངམ་གཅིག།
