Search configuration (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Results
my: ရလဒ်
