Search configuration (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Search
no: Søk

en: Types
no: Typer

en: Default
no: Standard

en: Keywords
no: Nøkkelord

en: Advanced search
no: Avansert søk

en: Advanced
no: Avansert

en: Basic
no: Grunnleggende

en: Hidden
no: Skjult

en: Languages
no: Språk

en: Results
no: Resultater

en: Enter your keywords
no: Oppgi nøkkelord

en: Containing any of the words
no: Inneholder ett eller flere av ordene

en: Containing the phrase
no: Inneholder frasen

en: Containing none of the words
no: Inneholder ingen av ordene

en: Only of the type(s)
no: Bare av typen(e)

en: label
no: etikett

en: Use search
no: Bruk søk

en: Use advanced search
no: Bruk avansert søk
