Search configuration (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Types
oc: Tipes

en: Default
oc: Per defaut

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: Advanced
oc: Avançat

en: Hidden
oc: Amagat

en: Languages
oc: Lengas

en: Results
oc: Resultats

en: Enter your keywords
oc: Entratz vòstres mots claus

en: Containing any of the words
oc: Que conten al mens un dels mots

en: Containing the phrase
oc: Que conten la frasa

en: Containing none of the words
oc: Que conten pas cap dels mots

en: Only of the type(s)
oc: Solament del o dels tipes

en: Restrictions
oc: Restriccions

en: Use search
oc: Utilizar la recèrca

en: Use advanced search
oc: Utilizar la recèrca avançada
