Search configuration (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: Default
sr: Подразумевано

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Languages
sr: Језици

en: Enter your keywords
sr: Унесите кључне речи
