Search configuration (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Types
te: రకాలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Languages
te: భాషలు

en: Results
te: ఫలితాలు
