Search configuration (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Types
uk: Типи

en: Default
uk: Базово

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Advanced
uk: Розширені

en: Basic
uk: Основні

en: Hidden
uk: Приховано

en: Languages
uk: Мови

en: Results
uk: Результати

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типів

en: Below
uk: Нижче

en: No change
uk: Без змін

en: Restrictions
uk: Обмеження

en: label
uk: мітка

en: Use search
uk: Використання пошуку

en: Use advanced search
uk: Використання розширеного пошуку

en: Submit button
uk: Кнопка надсилання

en: By category
uk: За категорією

en: Title display
uk: Відображення заголовка

en: %field settings
uk: Настройки поля %field
