Search configuration (7.x-1.2-rc1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Types
ar: الأنواع

en: Default
ar: الافتراضي

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: Advanced
ar: متقدم

en: Basic
ar: الأساسي

en: Hidden
ar: مخفي

en: Languages
ar: اللغات

en: Results
ar: النتائج

en: Enter your keywords
ar: أدخل كلمات البحث

en: Containing any of the words
ar: تحتوي على أي من الكلمات

en: Containing the phrase
ar: تحتوي على العبارة

en: Containing none of the words
ar: لا تحتوي على الكلمات

en: Only of the type(s)
ar: فقط من النوع

en: Use search
ar: استخدام البحث

en: Use advanced search
ar: استخدام البحث المتقدم
