Search configuration (7.x-1.2-rc1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Types
az: Tiplər

en: Default
az: Susmaya görə

en: Keywords
az: Açar söz

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Advanced
az: Əlavə

en: Basic
az: Əsas

en: Hidden
az: Gizli

en: Languages
az: Dillər

en: Enter your keywords
az: Açar sözlərinizi daxil edin

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Only of the type(s)
az: Yalnız növ(lər)dən
