Search configuration (7.x-1.2-rc1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Default
fr: Par défaut

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Advanced search
fr: Recherche avancée

en: Advanced
fr: Avancé

en: Basic
fr: Basique

en: Hidden
fr: Caché

en: Languages
fr: Langues

en: Results
fr: Résultats

en: Enter your keywords
fr: Saisissez vos mots-clés

en: Containing any of the words
fr: Contenant n'importe lequel des mots

en: Containing the phrase
fr: Contenant l'expression

en: Containing none of the words
fr: Ne contenant aucun des mots

en: Only of the type(s)
fr: Seulement du ou des types

en: Below
fr: En-dessous

en: label
fr: libellé

en: Use search
fr: Utiliser la recherche

en: Use advanced search
fr: Utiliser la recherche avancée

en: Submit button
fr: Bouton de soumission

en: By category
fr: Par catégorie

en: Title display
fr: Affichage du titre
