Search configuration (7.x-1.2-rc1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Types
hr: Vrste

en: Default
hr: Zadano

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Advanced
hr: Napredno

en: Basic
hr: Osnovno

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Languages
hr: Jezici

en: Results
hr: Rezultati

en: Enter your keywords
hr: Unesite vaše ključne riječi

en: Containing any of the words
hr: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
hr: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
hr: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Only of the type(s)
hr: Samo ove vrste

en: Use search
hr: Koristi pretragu

en: Use advanced search
hr: Koristi naprednu pretragu
