Search configuration (7.x-1.2-rc1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Types
lv: Veidi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Basic
lv: Pamata

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Languages
lv: Valodas

en: Results
lv: Rezultāti

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Use search
lv: Izmantot meklēšanu
