Search configuration (7.x-1.2-rc1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Search
mr: शोध

en: Types
mr: प्रकार

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Advanced search
mr: विस्तृत शोध

en: Languages
mr: भाषा

en: Results
mr: निकाल

en: Enter your keywords
mr: तुम्हाला हवा असलेला शब्द लिहा

en: Containing any of the words
mr: या पैकी कुठलाही शब्द

en: Containing the phrase
mr: हे वाक्य

en: Containing none of the words
mr: यापैकी कुठलाही शब्द नको

en: Only of the type(s)
mr: केवळ याच प्रकारात
