Search configuration (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Types
be: Тыпы

en: Default
be: Прадвызначана

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Basic
be: Асноўны

en: Hidden
be: Схаваць

en: Languages
be: Мовы

en: Results
be: Вынікі

en: Enter your keywords
be: Увядзіце ключавыя словы

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Only of the type(s)
be: Толькі для тыпу(-аў)

en: Use search
be: Карыстайцеся пошукам

en: Use advanced search
be: Выкарыстоўвайце пашыраны пошук
