Search configuration (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Types
ru: Типы

en: Default
ru: По умолчанию

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Advanced search
ru: Расширенный поиск

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Basic
ru: Основное

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Languages
ru: Языки

en: Results
ru: Результаты

en: Enter your keywords
ru: Введите ключевые слова для поиска

en: Containing any of the words
ru: Содержит любое из слов

en: Containing the phrase
ru: Содержит фразу

en: Containing none of the words
ru: Не содержит ни одно из слов

en: Only of the type(s)
ru: Только по типу(-ам)

en: Below
ru: Внизу

en: label
ru: метка

en: Use search
ru: Использовать поиск

en: Use advanced search
ru: Использовать расширенный поиск

en: By category
ru: По категориям

en: Search Configuration
ru: Настройки поиска

en: Title display
ru: Отображение заголовка

en: %field settings
ru: Настройки %field
