Search configuration (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Advanced search
bn: বিশেষ অনুসন্ধান

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
