Search configuration (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Types
bs: Tipovi

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: Basic
bs: Obični

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Languages
bs: Jezici

en: Results
bs: Rezultati

en: Enter your keywords
bs: Unesite vaše ključne riječi

en: Containing any of the words
bs: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
bs: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
bs: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Only of the type(s)
bs: Samo tipa
